Son Heung-min se po odchodu Harryho Kanea do Bayernu stal hlavní hvězdou Tottenhamu. Ale ještě předtím byl Korejec jedním z klíčových hráčů týmu. Nyní je samozřejmě v klubu i James Maddison, ale co do počtu let v týmu je Son stále napřed. Je to vynikající hráč a jeden z těch, na které se bude vzpomínat, když se mluví o moderní Premier League. Son je také tváří korejského fotbalu. Věděli jste ale, že Sunwoo se nesmí oženit ani mít děti?

Jedinečná fotbalová rodina

Tato skutečnost

Tato skutečnost vás možná překvapí. Zvlášť ve světě, kde všichni diskutují o přítelkyních a manželkách slavných sportovců. Ale Heung-Min Son nebude na tomto seznamu, dokud jeho fotbalová kariéra neskončí. proč tomu tak je? Odpověď je jednoduchá: lídr Tottenhamu za tuto situaci nemůže.

Zákaz uložil jeho otec Son Un-jeong, který byl rovněž bývalým profesionálním fotbalistou. Podle staršího Syna jsou manželství a vztahy velkým rozptylem od jeho profesionální kariéry. Sám syn Heung-min souhlasí se svým otcem a věří, že zatímco on hraje, fotbal by měl být na prvním místě a později může založit rodinu.

Může se to zdát divné, ale pouze pokud neznáte Sung Woong Junga a jeho vztah k jeho synovi. Faktem je, že Son Heung-min by nikdy nedosáhl této úrovně, kdyby nebylo jeho otce. Od dětství vedl Son Un Jung se svým synem intenzivní trénink, který byl docela tvrdý. Například desetiletý Syn musel čtyři hodiny nepřetržitě klepat míčem, aby se nedotkl země.

Zákaz uložil jeho otec

Může se to zdát divné

Son Heung Min mnohokrát řekl, že za svůj úspěch vděčí výhradně pokynům svého otce, který se věnoval kariéře svého syna. Navíc jeho otec a matka s ním žijí v Londýně. Když Son Heung-min nehraje nebo netrénuje, tráví čas většinou se svými rodiči.

Stojí za zmínku, že dohoda o zákazu vztahů byla přijata relativně nedávno. V polovině roku 2010 chodil Son Heung-min se slavnými korejskými zpěváky, ale nakonec se s otcem rozhodli, že vztahy budou vždy na prvním místě, což znamenalo, že je třeba je odložit až po skončení kariéry. Samozřejmě, pro mnohé z nás se tento přístup zdá neobvyklý, ale při pohledu na Sonův úspěch ve srovnání s jinými korejskými fotbalisty je těžké popřít jeho účinnost.

Proč se Son Heung-min neoženil a neměl děti?
Protože si jeho otec myslí, že ho to odvede od jeho profesionální kariéry.
0%
Protože souhlasí s otcem a rozhodl se prozatím upřednostnit fotbal.
0%
Voted: 0